Bir bayram daha geldi çattı. Ramazan’ı Allah’tan serin bir şekilde atlattık oruçlu olanlarımız için keyif verici bir Ramazan sureci olduğuna inanıyorum.

* * *

Bu bayram da tecrübelerimiz, gözlem ve tespitlerimiz oldu tabii. Kurban bayramı olsaydı eğer, ortak danaya bile girmeyeceğim insanlarla deneyim yaşadım diyebilirdim. Neden mi böyle diyorum. Bir insanda aradığım en büyük şeylerden birisi hiç şüphesiz ki “güven”dir.

* * *

Çünkü, güven bedendeki ruh gibidir, uçup gittikten sonra asla yerine geri dönmez. Söz vermekte güven vermenin bir parçası değil mi? Bu bayramda her söze güvenmeyeceğimi bir kez daha öğrenmiş oldum.

* * *

Bu arada bloğu kişisel bir blog haline getirdim takip edenlerin gözünden kaçmamıştır ama ilk defa girenler için üzerinden bir kez daha geçmek istedim. Kaliteli yazı akışımız devam edecek merak etmeyin. Yazar kadrosuna gelince hepsinin üyelikleri duruyor yazmak isteyen yazar! Yazmak istemeyen zaten hiç bir zaman yazar olamamış demektir.

* * *

Lafı fazla uzatmaya gerek yok. Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Umarım, küs olanların barıştığı, hasta olanların biran önce sağlıklarına kavuştuğu, ihtiyaç sahiplerin ihtiyaçlarını giderdiği şans dolu bir bayram geçirirsiniz.

* * *

Mutlu Bayramlar ?

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Konu ile alakalı fikir ve görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, konunun zenginleşmesi adına katkıda bulunabilirsiniz.