Geçen gün nette gezinirken gördüğüm haber başlığı. Bu yazı da sizlere Facebook kullanımının neden azaldığını açıklamaya çalışmayacağım. Aksine neden azalmış olabileceği hakkında kendi kullanımlarımdan yola çıkarak fikir beyan edeceğim.

Senin fikrin bizim çokta çük*müz de diyenleri duyar gibiyim 😊 okumak zorunda da değil zaten hiç kimse bende böyle manyak bi yazarım, her türlü eleştiriye açık bir insanım ama kimsenin düşüncesi de beni çokta bağlamıyor.

Yine de ben anlatayım belki önemseyen ve yazdıklarıma değer verip okuyan bir kişi çıkar belli mi olur 😊

Neyse konumuza geri dönelim, Facebook neden yerlerde. Anasayfa akışına baktığımda siyasetten anlamayan bir sürü beyinsizin kendince paylaştığı sözde beyin yakan fikirlerini görmekten midem bulanıyor artık. Varya her siyasi paylaşım gördüğüm de oy pulasını al g*tüne sok diye yorum yapasım geliyor.

Amk ya! Ulen on tane haber okuyorum, beş tanesi yalan, bunlar yetmezmiş gibi, yok efendim bu resmi beğenirseniz beş lira, paylaşırsanız on lira, arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz hep birlikte g*tümüze buzlu badem sokup çok teşekkürler diye bağıracağız adlı sosyal yıkıntı paylaşımları ! Allah belanı versin senin amkoduğ*mun nitelikli dolandırıcısı, insanların merhametlerinden faydalanan zavallı pislik.

Birde klavye bereliler var pezevenk askerde soğan doğramış, Facebook üzerinden hayat kurtarıyor günün kahramanı olduğunu sanıyor! Beyler sınırı geçtik kelle almaya gidiyoruz ! S*ktir yavşak. 😊 Ya valla öyle girin bakın oğlum Facebook orda.

Neyse bitmedi, bitmez abi bu konu, geçen yine sosyalleşesim geldi girdim yine malum siteye, ulen anasayfa akışında arkadaşlarımı göremiyorum her yerden reklam fışkırıyor, az önce nette aradığım harddisk reklamı çıkıyor ne hakla ya, ne hakla abi beni izliyorsunuz. Çerezler diyince aklıma eskiden fıstık fındık gelirdi şimdi internette gezinirken geride bıraktığım izler geliyor aklıma.

Birde çalınan ve kopyalanan hesaplar, benimde başıma geldi ne yazikki benim sana güvenipte paylaştığım bilgiler, özelim, resimlerim sadece ve sadece bana ait olan ve sadece benim istediğim gizlilik ayarında görüntülenebilir bilgilerim hiç tanımadığım birinin eline geçti. Bu konu detay istiyor bunu burda bırakalım siz anladınız zaten.

Yani demem o ki, olay resim ve video paylaşmaktan çıkmış, kendine çaktıran mı arıyorsun veya sana çakacak birini mi arıyorsun envayi çeşit var model, model cins, cins amk 😊 g*tüne yılan sokan adam gördüm lan ben! Ahahaha valla abartmıyorum bu gözler istemese de buna şahit oldu…

Vay efendim Facebook kullanım oranı düşüyor. Düşer tabi ya ! Geç bile kaldı bence, inanın şu yazıyı okuyupta Facebook’ta benzer anıları olmayan yoktur. Hatta ve hatta yazıyı okuyan herkesin kendi ismi ile olmasa bile mutlaka ya bu yazıya yorum yapacağım kanaatindeyim.

Gençler inanın şuan sahur halindeyim daha sonra kaldığımız yerden devam ederiz… Görüşmek dileğiyle.

Emoji İle Tepki Ver?
  • Beğen
  • Muhteşem
  • Hahaha
  • İnanılmaz
  • Üzgün
  • Kızgın

Henüz Yorum Yapılmamış.

Yorum Yaz

Konu ile alakalı fikir ve görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilir, konunun zenginleşmesi adına katkıda bulunabilirsiniz.